Event

Показати
Сортування
Event 2030 - революція серед студійних моніторів. У моделі знайшла втілення інженерна концепція, яка..
Код товару: 56816
17 360 грн.
Немає в наявності

Апаратура івент в магазині МузЛайн

Купити Event означає віддати перевагу музичній апаратурі, яка стане відмінною підмогою, як для новачків, так і для досвідчених працівників музичної індустрії. Обладнання івент особливо затребуване у працівників студій звукозапису, завдяки своїй багатофункціональності, стабільності і універсальності. Якість Event не вимагає ніяких підтверджень, адже служить еталоном для конкуруючих брендів. Ціни івент представлені досить широким діапазоном і підходять для клієнтів з різними фінансовими можливостями.

Каталог товаров производителя Event

Виробник Event

Продаж івент передбачає реалізацію апаратури для студійного звукозапису, однак може використовуватися і під час масових заходів, концертних виступів. Каталог Event складається з виробів, які відповідають затвердженим вимогам і стандартам. Вибрати івент стане чудовим капіталовкладенням, що забезпечує довговічний період обслуговування. Виробник Event безперервно вдосконалює процеси виготовлення, що позитивно відображається на добротності і практичності пристроїв.

Історія бренду Event

Фабрика Event була заснована Расселом Палмером, колишнім керівником концерну Alesis, чия система ADAT стала інновацією для музикантів в період 80-90-х років. Була визначена потреба аудиторії в порівняно недорогих, але продуктивних системах моніторингу. Виробництво івент постійно модернізується, що позитивно впливає на якість і експлуатаційні характеристики виробів. Унікальний дизайн також сприяє затребуваності серед споживачів на всіх континентах.

Які товари виробляє?

У каталозі компанії Event подивитися можна величезний вибір високоякісного обладнання, яке задовольняє основні запити і пристрасті потенційних клієнтів з усіх куточків світу. Асортимент фірми пропонує високоякісні студійні монітори за найбільш вигідною вартістю.

Найбільш доступно, оперативно і недорого івент можна підібрати, звернувшись в інтернет-магазин Музлайн. У нашому каталозі представлені музичні інструменти, аксесуари та апаратуру від відомих світових брендів. На сайті можна вивчити докладний опис, фото та відгуки про продукцію, прискорюючи процес вибору оптимального варіанту жителі м.Київ мають можливість придбати і в стаціонарній філії.

Читати повністю